Par Tsampa

Kas ir Tsampa?

Tsampa ir tradicionāla tibetiešu diētas sastāvdaļa - no grauzdētu miežu miltiem gatavota putra, ko visbiežāk gatavo, izmantojot tēju un jaku pienu vai sviestu.

Mieži ir plaši kultivēts kultūraugs Tibetas reģionos, jo tas ir viens no retajiem, kas var augt šajos apstākļos - tas liecina daudz par paša auga būtību- spēku, vitalitāti, robustumu, augsto uzturvielu saturu. Tsampa ir viena no pamata sastāvdaļām tibetiešu, tajā skaitā mūku uzturā. Arī pats Dalailama katru rītu sāk ar Tsampas putru, jo tā sniedz gan sāta sajūtu un vajadzīgās barības vielas ķermenim, gan arī iedarbojas pozitīvi uz kopējo veselību.

Mieži ieņem svētā auga vietu tibetiešu kultūrā, tas ir ne vien pārtikas produkts, bet arī svarīga spirituālo rituālu sastāvdaļa.

Kādas funkcijas tā pilda?

  • Tsampa satur daudz šķiedrvielu, tajā skaitā beta-glikānus, kas ir ļoti vērtīgs prebiotiķis (barība zarnu mikroflorai, kas savukārt veicina optimālu organisma kopējo veselību);
  • Tsampa ir bagāts olbaltumvielu un minerālvielu avots;
  • Tsampa veicina gremošanas procesus, vēdera izeju un organisma attīrīšanos caur gremošanas traktu;
  • Tsampas putra savienojumā ar ghee (kausēts sviests), pilda ļoti dziedinošu funkciju kuņģa-zarnu traktu sistēmai;
  • Tsampa katram indivīdam iedarbojoties atšķirīgā veidā - vienam apetīti veicinot (ja ir slikta apetīte), citam sniedzot nepieciešamo sāta sajūtu, tas nozīmē, ka šis ēdiens līdzsvaro jebkura cilvēka gremošanas procesus;
  • Tsampa līdzsvaro cukura līmeni, ir piemērots ēdiens tiem, kam ir problēmas ar cukura līmeņa svārstībām;
  • Tsampa sniedz vajadzīgo enerģiju, spēku un vajadzīgās barības vielas gan sportistu, gan jebkura cita cilvēka ikdienai.

Kādu uzdevumu patiesībā pilda Tsampa?

Mūsu izpratnē iepriekš uzskaitītās fiziskās funkcijas ir mazākais, ko šis produkts var izdarīt. Ir sajūta, ka "Univarsal Barley" Tsampa nāk ar uzdevumu sadziedēt attiecības ar sevi, savu ķermeni un garu, sadziedēt un atraisīt spēju just, attīrīt fizisko ķermeni un attīrīt enerģētisko lauku, iekšējo pasauli, emocionālo ķermeni, palīdzēt atgūt līdzsvaru un harmonizēties, nāk samīļot, sasildīt un nomierināt, dziedināt sirdi un dziedināt prātu, padarīt prātu skaidru, ar skaidrām un tīrām domām. Tsampa nāk īstajā laikā, laikā, kad pasaulē valda liels juceklis, zemās vibrācijas ceļas augšā no dzīlēm, iekšēji un apkārt notiek liels haoss - Tsampa nāk palīdzēt atgūt mieru, stabilitāti, harmoniju un attīrīt no visa tā, kas ir novecojis, kas vairs nekalpo, kas ir jāatlaiž.

"Universal Barley" Tsampa putru var uzskatīt tikai par parastu maltīti, tikai par produktu, kas ļaus sajust sātu kuņģī, funkcionēt ķermenim, saņemt barības vielas un enerģiju, lai šūnas varētu optimāli strādāt.. taču tā, tāpat kā jebkas cits uz šīs zemes, primāri ir enerģija. Tā ir eneŗģija, kas nāk pildīt kādu svarīgu uzdevumu, kas nāk palīdzēt cilvēcei, kas nāk dziedināt, atveseļot, attīrīt. Tā ir gaismas enerģija, kas vēlas sadziedēt cilvēkus un pasauli. Mēs Tsampa putru izjūtam kā neredzamās pasaules gaismas kanālu fiziskā veidolā, citiem vārdiem - šī putra ir veids, kā gaismas enerģija var mijiedarboties ar fizisko ķermeni, šūnām, apziņu. Putra kļūst par ēdienreizi, kas dziedina ne vien ķermeni, bet arī iekšējo pasauli.


Atļauj šim ēdienam Tev patiesi pieskarties - un vēro brīnumu, kas ar Tevi notiek!

SIA UNIVERSAL BARLEY
Visas tiesības saglabātas 2021
Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!